Siste evalueringer (7)
Oppussing av kjeller
Kjempefornøyd med resultatet etter etablering av ny stue,ny gang og nytt bad. Huset vi bor i er fra 1955 noe som betyr mange skjevheter. Tadeusz og sine gutter rettet opp disse skjevhetene å fikk bygget på "stell" Prisen som ble avtalt oversteg ikke med ei krone. Vi er såpass fornøyd at de også skal pusse opp deler av 2 etasje. Har kun positive ord å si om Tadeusz Bygg Service.
Bytte vinduer
Er veldig fornøyd med utført arbeide hos oss. De var punktlige, effektive, ryddige, nøye og pålitelige. Vi hadde god kommunikasjon ang alt som skulle gjøres.
Liten reparasjon av tak
Raske, hyggelige, pålitelige og fakturaen var helt som avtalt.
Skifte av noen ødelagte takstein på enebolig
Svært fornøyd med vel utført jobb. Kom til avtalt tid. Ryddet etter seg,.
Tilbygg,skifte kledning,vinduer og tak
Vi engasjerte Tadeusz Bygg Service til jobben med å totalrenovere huset. Det omfattet utvendig arbeider med nytt tak, etterisolere fasade, ny kledning og skifte vinduer. I tillegg har vi fått laget to tilbygg til huset. Innvendig også full rehabilitering. Jobben er utført på en særdeles bra måte med profesjonelle håndverkere hele veien. Dette er definitivt er firma jeg kan anbefale andre å bruke og ta gjerne kontakt for ytterligere referanse.
Bytte tak på hus
Jobben ( bytte tak,undertak, lekter, lyre, pipebeslag, gradrenner og alle beslag ) på hus, ca. 300 kvm. Ble utført profesjonelt til avtalt tid og pris. De utførte også en del tilleggsjobb ( takvindu+en del panelering ) billigst etter regning og dette ble også meget bra. Og prisen ble som forventet. Kan absolutt anbefale bruk av Tadeusz Bygg Service til andre som har arbeid de ønsker utført.