Kunder av Nordflo Gruppen AS har gitt følgende evalueringer
Martinius
Willy Moes veg 136A, 2034 Holter
Org. nr. 938 314 888
+47 92 57 ** **
Ekstremt misfornøyd med resultatet fra Nordflo AS som jeg benyttet til å legge mikrosement på badet mitt. De la mikrosement på vegger og gulv, og det ser helt annerledes ut en bildene fra nettsiden og Instagram profilen deres. Jeg er overbevist om at flere av bildene de reklamerer med ikke er deres, da de ikke samsvarer med resultatene deres. Det er verktøy merker, hakk, sprekker og hull i mikrosementen. Jeg har prøvd å klage til Nordflo da skulle de prøve å utbedre arbeidet, men det hjalp ikke. De mente det var fargen og luftfuktigheten som var årsaken, men dette stemmer ikke. Med den nye fargen er resultatet verre og det har pågått i 2 måneder og det skulle vært ferdig på 1 uke.
Ronny Andre
Proff bedrift med meget dyktig håndværker. Flott resultat til en fornuftig pris. Kan varmt anbefales til andre 😀
Tommie
Møtte til avtalt tid, grei kommunikasjon. Men rett og slett misfornøyd med kvalitet på arbeidet. Mye verktøy verker i microsementen, slurvete hjørner som ikke klare blir reddet av silikon.
Hei Tommy, Vi opplever at problemet først og fremst skyldes at du hadde en forventning om at veggene skulle bli helt glatte, slik som sparklet og malte vegger. Silikon er kun brukt der det er nødvendig, og ikke for å skjule feil eller mangler. Du valgte mikrosement med Medium-struktur, som har en naturlig ru overflate. Vi gjorde faktisk arbeidet om én gang tidligere fordi du hadde en annen forventning til hvordan mikrosement skal se ut og føles. Fra vår side ble arbeidet utført fagmessig og i henhold til det materialet du valgte. Derfor mener vi at vurderingen din i stor grad skyldes en misforståelse om materialets egenskaper, og ikke kvaliteten på arbeidet som er utført.
6. juli
Nordflo Gruppen AS har vunnet 10 jobber på Mittanbud
Nordflo Gruppen AS tilbyr følgende tjenester:
Nordflo Gruppen AS opererer i følgende områder: