Har jobbet i byggebransjen siden jeg begynte som tømrerlærling i 1998. Har fagbrev som tømrer, og gjennom de årene som tømrer opparbeidet jeg meg bred erfaring og kunnskap innen håndtverksfagene. Har alltid hatt fokus på kvalitet og godt samarbeid med kundene. Siden 2012 så har jeg vært involvert i byggeplassledelse og prosjektledelse. Har ganske så god erfaring innen både byggesaksprosesser, prosjektering og ikke minst på salgssiden fra tidligere arbeidsgivere.
Januar 2024 valgte jeg å følge drømmen, og solgte derfor hus i Trondheim, sa opp jobben, fikk meg jobb på Oppdal og kjøpte meg deretter egen bolig her.
Jeg har gjennom nye bekjentskaper her på Oppdal funnet ut at det er et manglende tilbud på vaktmester og hytteservice, og startet deretter dette firmaet her nå høsten 2024.
Har i tillegg en brennende lidenskap for at hage og områdene rundt hus/hytte skal se fine ut, så derfor tilbyr jeg et bredere tilbud enn de fleste i bransjen.
Schevik Vaktmester og Hytteservice AS har vist interesse for følgende: