

Kunder av TECH CONSULT KOLCHINA har gitt følgende evalueringer
Axel
Følgende ansatte jobber for TECH CONSULT KOLCHINA:
Daglig leder
Installatør
Simensbakken, 2834 Raufoss
Org. nr. 925 053 961
+47 46 84 ** **
Jeg hadde en super opplevelse av Roman. Han bygget om store deler av kjøkkenet mitt (inkl. bygging av skapstruktur, bytte av benkeplate, bytte av vask og hvitevarer). Roman er super å ha med å gjøre og er forutsigbar, løsningsorientert og behjelpelig med å få ting på plass raskt og billig. Som førstegangsoppusser var han veldig dyktig på å hjelpe meg med å få prisen på prosjektet ned uten at det gikk på bekostning av kvaliteten samt å rådgi underveis på feks når rørlegger og elektriker må inn, hvilke innkjøp som er lurt å gjøre når osv. Overall; Billig, bra og profesjonelt. Jeg kommer til å bruke Roman til mitt neste prosjekt :)
Jahmali
Kan sterkt anbefale denne bedriften. Bestilte håndverker til å bytte kjøkkenvifte og platetopp på kjøkkenet, og ble veldig fornøyd med resultatet. Han kom til avtalt tid, var nøye med små detaljer på selve jobben, og fikk dette til en avtalt pris. Han kom tom tilbake dagen etter bare for å tilpasse noen lister langs taket siden de måtte skjæres ned noen millimeter. Dette måtte gjøres med en spesiell sag slik at listene holdt seg pene.
Martine
Kom på befaring på kort varsel, og tok seg god tid. Gikk grundig i gjennom jobben. Forespeilet oppstart lørdag, og ferdigstilling tirsdag. Allerede første dagen for oppstart ble dag for fullføring av arbeidet forskjøvet. Ble da forespeilet torsdag, som ved neste anledning ble endret til mandag påfølgende uke. Arbeidet er godt og nøye utført, og ble til stadighet sjekket inn med meg ang beslutninger, men etter flere runder i denne oppussingsprosessen med håndtverkere som ikke overholder tidsfrister førte dette til en del frustrasjon hos meg. Spesielt etter en så grundig befaring hvor omfanget av arbeidet var godt kjent. Vil anbefale, men ikke om du har tight tidsfrist
Takk for tilbakemeldingen. Vi setter pris på at du fremhever kvaliteten på arbeidet og dialogen underveis. Når det gjelder fremdriften, ønsker vi samtidig å presisere at endringer i tidsplanen skyldtes forsinket levering fra IKEA. Dette ble informert om fortløpende under prosjektet så snart vi fikk oppdatert informasjon om leveransen. Vi har forståelse for at slike forsinkelser oppleves frustrerende i en oppussingsprosess, også når årsaken ligger utenfor vår kontroll. Vi mener samtidig at det ville vært mer riktig å rette misnøyen mot IKEA, og ikke utførelsen av arbeidet fra vår side. Mvh Roman
19. mai
TECH CONSULT KOLCHINA tilbyr følgende tjenester:
TECH CONSULT KOLCHINA opererer i følgende områder:
TECH CONSULT KOLCHINA har fullført 48 jobber på Mittanbud