Prosjektledelse og byggekontroll
Få profesjonell hjelp med prosjektledelse og byggekontroll fra erfarne fagfolk. På Mittanbud kan du sammenligne tilbud fra flere firmaer i ditt område for å finne den beste løsningen til ditt prosjekt!
- Legg ut jobben helt kostnadsfritt
- Motta uforpliktende tilbud fra bedrifter
- Velg det tilbudet som passer deg best

Prosjektledelse og byggekontroll
Hvor mye koster prosjektledelse og byggekontroll?
Timesprisen ligger ofte mellom
kr 1 000 - kr 1 400Gjennomsnittlig timepris oppgitt på Mittanbud
kr 1 150Lurer du på hva ditt prosjekt vil koste?
Beskriv jobben, og få et prisestimat basert på tidligere jobber utført på Mittanbud.
Utvalgte prosjektledere / byggekontrollører
Valgt av 77 brukere
Nylig evaluert av Bjørn
4. jul
FTR INVEST AS Dette er et meget seriøst og effektivt utførelse av arbeid, utført av en meget troverdig og profesjenell aktør. Dette er 10/10 Vår beste anbefaling. Mvh Bjørn
Svarer raskt
Valgt av 54 brukere
Nylig evaluert av Fahri
7. jul
Veldig fornøyd! Min skattemelding ble gjort veldig raskt og med veldig god kommunikasjon underveis.
Svarer raskt
Valgt av 20 brukere
Nylig evaluert av ivar
18. sep
Jobbe solid å meget enkel å ha med å gjøre
Svarer raskt
Valgt av 23 brukere
Nylig evaluert av Sandra
14. jul
Plusnor Regnskap utførte oppdraget som avtalt, og kvaliteten på arbeidet var god. Leveransen kom én dag etter fristen, men dette var innenfor det som var akseptabelt og skapte ingen praktiske problemer. Det var litt stille fra dem i dagene før, noe som gjorde meg litt usikker på fremdriften. Alt ble likevel levert og løst på en tilfredsstillende måte, og jeg er fornøyd med resultatet. Jeg har valgt å fortsette samarbeidet med dem i forbindelse med overføring av selskapet til ny eier.
Valgt av 18 brukere
Nylig evaluert av Pål
4. aug 2022
Ingenting negativt å si. Lynraske svar og alt går som avtalt.
Valgt av 13 brukere
Nylig evaluert av Paul
30. mai
God kommunikasjon og oppfølging av bedriftens regnskap.
Jobber innen prosjektledelse / byggekontroll
Regnskap Triplex
Regnskap Triplex føre regnskap og alt som hører til
Regnskapsføring for bedriften
regnskapfører for bedriften
Regnskapsfører søkes for landbrukseiendom nær Jessheim
Regnskapsfører søkes for landbrukseiendom nær Jessheim. Er på jakt etter en regnskapsfører som kan føre regnskap mitt. Jeg eier en landbruksendom. Jeg ser etter regnskapsfører inærheten av Jessheim området. Ring meg gjerne på *skjult telefonnummer* hvis du ønsker å føre regnskap mitt og eventuelt andre spørsmål. Hvh Robert kristiansen.
Oversikt regnskap
Rydde opp/føre regnskap fra start - aug 25 til nå
Regnskapsføring og årsregnskap for selskap As
En billig og dyktig regnskapsfører til å hovedsakelig levere a melding på holding og as, andre små oppgaver ved behov.
Regnskapsfører
Ønsker å motta tilbud fra dere om regnskapsfører Har AS firma og kun en Taxi og ingen ansatt Oh jeg har tripletex konto
Siste evalueringer
Regnskap AS og ENK
Effektiv og pålitelig regnskapsfører.
Juni 2025Regnskap for holdingselskap
Utført raskt og effektivt iht avtale
Juni 2025Levere årsregnskap for 2024
Veldig hjelpsom, fremoverlent og kunnskapsrik. Anbefales på det sterkeste!
Juni 2025Daniel
BankID-verifisert bruker
Regnskapsansvarlig - timebasert
Erik var veldig hjelpsom og tjekket med hensyn til avtale og informasjon.
Mai 2025Regnskap i Visma eAccounting
God kommunikasjon og oppfølging av bedriftens regnskap.
Mai 2025Paul
BankID-verifisert bruker
Årsoppgjør
Vi hadde en kjapp telefonprat før vi ble enige om pris og tidsbruk. Dette ble gjennomført veldig raskt og effektivt. Jeg har brukt mange forskjellige regnskapsførere gjennom snart 20 år i næringslivet. Dette var veldig positivt.
Mai 2025Regnskapsførsel
Meget bra. Profesjonell, ryddig, kan jobben meget godt. Veldig god kommunikasjon fra A til Å. Rimelige og fornuftige kostnader. Kan varmt anbefales. Jeg driver altså en dyreklinikk med 6 ansatte. Anbefaler også Tripletex som de ville at jeg skulle gå over til fra Conta fra tidligere regnskapsfører (= ECIT, enhver burde holde seg langt unna ECIT forresten, mange grunner til det; nå kjøpes de forresten opp av et enda større selskap, men har ECIT i navnet fortsatt, samme ulla helt sikkert), det er verdt det lille ekstra du betaler for Tripletex. Tveita Regnskap ‘best i test’ av de tre tidligere regnskapsførerne mine!
Mai 2025Regnskaps hjelp til enkeltpersonforetak
Enkelt, raskt, utrolig bra. Hjalp meg med alle spørsmålene jeg lurte på og mer, anbefaler på det høyeste!
Mars 2025Hvor mye koster prosjektledelse og byggekontroll?
Timesprisen ligger ofte mellom
kr 1 000 - kr 1 400Gjennomsnittlig timepris oppgitt på Mittanbud
kr 1 150Lurer du på hva ditt prosjekt vil koste?
Beskriv jobben, og få et prisestimat basert på tidligere jobber utført på Mittanbud.
Statistikk
Prosjektledelse bygg
I løpet av de siste 12 månedene har det på Mittanbud blitt lagt ut:
jobber
evalueringer
av 5 stjerner

Lurer du på hva jobben vil koste?
Vår AI-kalkulator gir deg pris-estimat basert på over 2 millioner jobber utført via Mittanbud.

Er du en håndverker?
Mittanbud får årlig inn over 220 000 jobber til håndverkere. Vi trenger flere bedrifter som kan ta disse unna!
Registrer bedrift