
Topprangert bedrift på Mittanbud
Bedrifter som har dette merket har over tid bevist at de leverer tjenester med høy kvalitet til fornøyde kunder. For å være topprangert på Mittanbud må følgende kriterier oppfylles.
- - Snittscore på evalueringer høyere enn 4,8 (av 5)
- - Fått minst ti evalueringer på Mittanbud
- - Vært minst 12 måneder på Mittanbud
KL ELEKTRO AS
Vi leverer rehabilitering, feilsøk, bygningsinstallasjoner, nybygg, lys, varme og tele/data løsninger.Vi har erfaring med små og store oppdrag.Autorisert installatør med EKOM godkjenning.
Når du trenger en elektriker med konkurransedyktige priser og personlig service. Kontakt oss for en uforpliktende prat - vi hjelper deg med ditt elektriske anlegg.
Når du trenger en elektriker med konkurransedyktige priser og personlig service. Kontakt oss for en uforpliktende prat - vi hjelper deg med ditt elektriske anlegg.
Evalueringer
Kvalifikasjoner
-
-
DSB ELVIRKSOMHETSREGISTERET
Bare virksomheter som er registrert i dette registeret, har tillatelse fra DSB til å utføre arbeid på elektriske anlegg. Virksomheter som utfører denne typen arbeider uten å være registrert driver ulovlig virksomhet. -
REGISTRERT I MERVERDIAVGIFTSREGISTERET
Alle bedrifter skal registreres i Merverdiavgiftsregisteret når omsetning til sammen har oversteget 50 000 kroner i en periode på tolv måneder.
-
-
90 07 57 ** (klikk for å vise)90 07 57 **