Siste evalueringer (8)
Fjerne og kjøre bort hekk
Super service fra Son, rask og effektiv, god kommunikasjon. Anbefales!
Kjøre bort kvist
Son Service er til å stole på. Kommer når de lover og til den prisen de lover. Og prisen var svært bra i forhold til andre. De kom til meg og kjørte bort kvist på rekordtid og de tok bort alt - lot ikke noe ligge igjen rundt omkring som mange gjør. Jeg kan anbefale dem på det varmeste og håper å få bruke dem igjen.
Felling og fjerning av 3 trær
Meget godt fornøyd med Son Super Service. Gjennomførte jobben over forventet. Kan anbefales på det sterkeste.
Trefelling
Anbefales! Meget proft utført trefelling, opprydding og fjerning av stubben! Superfornøyd!
Diverse arbeid i fbm hage og fjerning av avfall
Jeg opplevde super service, godt utført arbeidsoppgaver og til å stole på. Vi skal bruke Son igjen. Hilsen Liv Bjørkgård.
Fjerne 9 stk tujatrær
6 stjerner på hele jobben her hos oss. Alt fra tilbud, befaring, oppmøte til avtalte tidspunkt, kontrakt, selve jobben, opprydding etter utført oppdrag, og ikke minst veldig hyggelig fyr. Jeg anbefaler Son Super Service på det sterkeste. Veldig godt utført oppdrag.
Beskjæring av tre
Kjempefornøyd! Jobben ble gjort til avtalt tid og avtalt pris. God kommunikasjon underveis.